Kontakt

Kdo za celým projektem stojí?

Pavla Wernerová

Email: pavlawernerova@seznam.cz

Osobní FB

FB webu

LinkedIn

V případě zájmu o spolupráce, kontaktujte mne prosím na osobní email uvedený výše. Ráda přijmu nabídky ke spolupráci, které jdou v souladu s mými hodnotami. Prosím, aby mě nekontaktovaly firmy, které jsou na bázi MLM, znečišťují životní prostředí nebo se podílejí na utrpení zvířat.

Dále také organizuji Zero Waste přednášky a workshopy pro menší i větší skupinky, přibližný obsah přednášek můžete vidět například na mé nabídce kurzu přes Naučmese. Zatím jsem vedla kurzy pro téměř sto lidí. Pokud máte zájem o přednášku ve vašem spolku, firmě či jiném sdružení, prosím, kontaktujte mě přímo na mail. 🙂

 

O autorce

Nadšená cestovatelka, milovníce jídla ajógy, která nesnáší stereotyp a potřebuje mít vždy něco na práci. Zároveň už deset let vegetariánka, která se v poslední době začala více zajímat o to, jaký má její život dopad na přírodu. Její snahou je dělat svět lepším místem. 🙂

Někdy na konci roku 2015 jsem se náhodou dostala k několika článkům o Zero Waste hnutí od Bey Johnson. Její idea spočívající v minimalizaci odpadu z domácnosti mě nadchla natolik, že jsem se snažila zjistit více. Od té doby jsem nejen během krátké doby přečetla její knihu Zero Waste Home, kde Bea dává konkrétní tipy, jak domácnost s „nulovým“ odpadem vést, ale také jak si zjednodušit život a udělat ho mnohem plnohodnotnější. Tímto projektem bych ráda inspirovala čtenáře, aby si postupně osvojili také životní styl zero waste. Najdete zde ale tipy nejen na to, jak redukovat svůj odpad, ale i na to, jak vést zdravější a plnohodnotnější život zaměřený raději na zážitky než na materiální věci.

Myslíte si, že sami nic nezmůžete a že vaše jednotlivá snaha nemá cenu? Pamatujte si, že všechno začíná u jednotlivce a i malé krůčky na začátku se počítají.

„Nejde o dokonalost, jde o lepší volbu.“ 🙂

Close