Finanční mastermind pro ženy

aneb čas rozhoupat své finance

mastermind

Chceš se posunout ve svých finančních cílech, ale máš dojem, že to sama nezvládáš?

Byla by si ráda součástí komorní skupinky podporujících žen a společně se posouvala dál za svými cíli?

Pokud je tvou odpovědí „ano“, možná je finanční mastermind přesně pro Tebe!

Jak vůbec finanční mastermind funguje?

 
 • Pravidelná skupinová setkávání online na Zoomu (max. 6 žen + facilitátorka) jednou za 2 týdny na 2,5 hodiny. Připojit se můžeš tedy odkudkoliv.
 
 • Každá žena přichází s tématem a cílem, na který by se ráda zaměřila. Cílem mastermindu je pomoci každé ženě svého cíle dosáhnout či se k němu významně přiblížit za pomoci získávání zpětné vazby, nápadů a tipů od ostatních žen, ale i zadávání si úkolů, na kterých každá žena bude pracovat do dalšího setkání.
 
 • Každá žena bude mít na každém setkání 5 minut na představení „minitématu“ či podoblasti, které aktuálně řeší a které ji brzdí na cestě k jejímu většímu cíli. Dalších 15 minut bude dostávat zpětnou vazbu, postřehy a tipy od ostatních účastnic k danému tématu. Díky tomu dostane spoustu nápadů, jak se posunout dále ke svému cíli. 
 
 • Já, Pavla, budu působit jako facilitátorka: budu tedy moderovat diskuzi a držet čas. Samozřejmě se též připojím se svými komentáři a poskytnu Ti svoji finanční expertízu.
 
 • Z každého setkání si odejdeš s jedním či více úkoly, které si dáš za cíl do příštího setkání splnit. Úkoly by měly být dostatečně ambiciózní, aby Tě posunuly dál, ale dostatečně realistické, aby si je zvládla do dalšího setkání splnit.
 
 • Díky skupinové energii a motivaci se budeš posouvat dál, protože si vždy na konci setkání jasně určíš, na čem musíš pracovat do příště.
 • Setkávání bude v komorní skupince s maximálně 6 ženami + facilitátorkou. Skupinka budou po celý běh tvořena stejnými ženami. Díky tomu ostatní ženy postupně poznáš a nebudeš se cítit nesvá, že je pokaždé skupinka jiná.
 
 • Součástí mastermindu bude též přístup k uzavřené FB skupině určené pouze pro tento mastermind. Zde budou dostupné nahrávky z jednotlivých setkání, které ženy mohou využít, když by se potřebovaly zpětně na něco podívat. Stejně tak zde mohou diskutovat průběžné plnění svých úkolů. 

Pro koho je mastermind vhodný?

 • Pro ženy v různých úrovních „finanční pokročilosti“. Nezáleží tedy, jestli jsi teprve na začátku své finanční cesty či už část svých financí máš „zmáklou“. Hlavní je to, že se chceš posouvat dále.
 • Pro ženy, které ví, na které finanční oblasti a témata by se rády zaměřily a chtěly by se v nich posouvat dále.
 
 • Pro ženy, kterým nevadí mluvit otevřeně o svých penězích a financích v uzavřené, komorní skupince. (A zde platí pravidlo: co soukromého se sdělí v mastermindu, též tam zůstane.)
 • Pro ženy, které by ocenily skupinovou energii a stanovování si úkolů, protože ví, že jim to pomůže opravdu začít dělat akční kroky ke svým finančním cílům. 
 
 • Máš za cíl si například pořídit nemovitost, ale vůbec nevíš, kde začít či třeba začít lépe spravovat své příjmy a výdaje? I to mohou být Tvé cíle v mastermindu. Ideální cíle budou ty, které jsou pro Tebe poměrně realistické, ale nevíš, jak k nim co nejlépe dojít. 

Kdy bude mastermind probíhat?

Mastermindová setkání budou probíhat po dobu 3 měsíců jednou za 2 týdny vždy v pondělí a trvat 2,5 hodiny.

Ideální je možnost účastnit se všech setkání. 

 

Přihlašování je nyní uzavřeno.

Co vše získáš díky účasti mastermindu?

 • 3 měsíce podpory od skupiny žen, které se společně posouvají ke svým finančním cílům + moji finanční expertízu (za cenu, kterou v tak individuální podpoře nezískáš).
 • Pravidelné nastavování menších úkolů, které Ti pomohou se posunout ke Tvým větším cílům.
 
 • Jiný úhel pohledu a spoustu tipů a nápadů na témata, která zrovna řešíš. 
 •  Skupinovou energii, která Tě bude motivovat pustit se do svých úkolů a opravdu svým cílům dát jasný řád. 

Kolik mastermind stojí?

Mastermind stojí 4 600 Kč za 7 setkání. Bohužel není možné si koupit pouze jednotlivá setkání.

Přihlašování je nyní uzavřeno. O dalších bězích se dozvíte po přihlášení do newsletteru. 

Moji práci si mohla vidět i v médiích

Ekonews logo

Kdo Tě mastermindem provede?

Ahoj! 

Jsem Pavla Wernerová, zakladatelka projektu Za lepší život, podcastu EKOmaniaci a autorka knížky Konec doby odpadové.

Kromě toho jsem finanční poradkyně a vlastním prestižní profesní titul PFP (Poradce finančního plánování) akreditovaný nezávislou evropskou asociací. Do toho vyučuji investiční předměty na Newton University. 

Zároveň jsem aktivní investorkou se zaměřením na odpovědné investování.

Mým cílem je ukázat, že investování není nutně jen pro nadšence do matematiky a vzorečků. Investování je skvělým nástrojem, jak nejenom dosáhnout svých finančních cílů, ale zároveň podpořit to, v co věříme. 

A právě jak investovat jednoduše a v souladu s Tvými hodnotami chci naučit i Tebe prostřednictvím tohoto kurzu.

Mými kurzy prošlo již několik stovek účastníků (a převážně účastnic). Budeš i Ty mezi dalšími? 🙂

Máš ještě nějaké otázky?

Kde bude mastermind probíhat?

Mastermind bude probíhat na online platformě Zoom.

 

Jsou součástí individuální konzultace mého finančního plánu?

Individuální pravidelné konzultace ani podpora po Messengeru nejsou součástí tohoto kurzu. Nicméně během času, který vždy na jednotlivém sezení dostaneš pro své téma, budu přidávat své postřehy a tipy i já.

 

Kdy budou probíhat pravidelná setkání na Zoomu?

Data pravidelných setkání jsou vypsaná výše.

 

Pro jak pokročilou úroveň investorů je mastermind určen?

Mastermind je určen pro investorky v různých fázích pokročilosti. Důležité je, aby si hlavně věděla, kam se chceš posouvat a v čem potřebuješ pomoci. 

 

Co když se nemohu připojit na všechna setkání? Musím si platit celý balíček?

Ano, mastermind je dostupný pouze v balíčku se všemi schůzkami.

 

Mohu se účastnit pouze jednoho setkání?

Není to možné. Mastermindu je možné se zúčastnit pouze v rámci pevné, uzavřené skupiny, díky čemuž se utvoří příjemná, soukromá skupinka.

 

Bude z našich setkání k dispozici i online záznam?

Záznam ženy budou mít uložený ve své privátní, FB skupince, která bude vytvořena k mastermindu. 

 

Budu úkoly stíhat?

Cílem každého sezení je nastavit si úkoly, které jsou realistické a dají se stihnout v rámci 2týdenního rozpětí mezi jednotlivými setkáními. Zároveň by měly být ale dostatečně ambiciózní, aby Tě posunuly blíž k Tvým cílům. 

 

Jak dlouho budu mít přístup k materiálům z mastermindu?

Přístup do FB skupiny dostaneš na další 3 roky.

 

Vyplatí se mi investice do mastermindu?

Samozřejmě zde nemohu nic slibovat a finanční rozhodnutí jsou na každém z nás. Nicméně pokud je pro Tebe problém se posunout blíž ke Tvým finančním cílům, možná je právě skupinová energie a nastavování úkolů přesně to, co potřebuješ. 

 

Kdy budeš otevírat další běh mastermindu?

Zatím těžko říct. 🙂 

 

Co když se potřebuji před koupením mastermindu ještě na něco zeptat?

Pokud máš jakékoliv dotazy k mistermindu, neváhej mi napsat na e-mail pavlawernerova@seznam.cz

Upozornění (protože to musí být :)): Informace v tomto kurzu jsou určeny pouze ke studiu a nejedná se o konkrétní investiční doporučení. Historické výnosy nejsou zárukou budoucích výnosů. Autorka nenese odpovědnost za to, co účastník kurzu učiní na základě publikovaných názorů autorky.