O autorce

Pavla Wernerová je nadšená cestovatelka, milovnice jídla a jógy, která nesnáší stereotyp a potřebuje mít vždy něco na práci. Zároveň už přes třináct let vegetariánka, která se stará o svůj dopad na přírodu. Její snahou je dělat svět lepším místem.

Někdy na konci roku 2015 jsem se náhodou dostala k několika článkům o Zero Waste hnutí od Bey Johnson. Její idea spočívající v minimalizaci odpadu z domácnosti mě nadchla natolik, že jsem se snažila zjistit více. Od té doby jsem nejen během krátké doby přečetla její knihu Zero Waste Home, kde Bea dává konkrétní tipy, jak domácnost s „nulovým“ odpadem vést, ale také jak si zjednodušit život a udělat ho mnohem plnohodnotnější. Tímto projektem bych ráda inspirovala čtenáře, aby si postupně osvojili také životní styl zero waste. Najdete zde ale tipy nejen na to, jak redukovat svůj odpad, ale i na to, jak vést zdravější a plnohodnotnější život zaměřený raději na zážitky než na materiální věci. Zároveň vám i poradím, jak díky redukci odpadu vést zdravější život, protože nejen že vyměníte zpracované jídlo za to lokální a zdravé, ale taktéž se zbavíte chemických věcí ve vašich životech. 

Myslíte si, že sami nic nezmůžete a že vaše jednotlivá snaha nemá cenu? Pamatujte si, že všechno začíná u jednotlivce a i malé krůčky na začátku se počítají.

"Nejde o dokonalost, jde o lepší volbu."
https://zalepsizivot.cz/wp-content/uploads/2016/12/DSC_0430-500x700.jpg

Kontakt

Pavla Wernerová

Email: pavlawernerova@seznam.cz

V případě zájmu o spolupráci se prosím podívejte na možnosti zde. Na stejné stránce najdete i více o mých přednáškách a workshopech.

Close