Láká vás investovat peníze v souladu s planetou, ale nevíte, kde začít?

Pokud jste si na tyto otázky odpověděli "ano", tak je ekologické investování přesně pro vás!

Ekologické investování je takový způsob investování, kdy zhodnocujete vaše peníze, ale neinvestujete do podniků, které škodí a znečišťují naši planetu. 

Je to etický způsob investování, který je dlouhodobě udržitelný pro všechny, jak pro člověka, tak pro planetu.

Vyděláváte si peníze, ale zároveň podporujete firmy či projekty, které dávají smysl. 

A právě ekologicky investovat chci nyní naučit i vás!

Ukážu vám nejen, že investování a ekologie jde skvěle dohromady, ale dám vám i konkrétní tipy, jak na začátku investování přemýšlet nad svými financemi a jak plánovat investice.

Naučím vás, jak nakupovat akcie, co jsou to peer-to-peer půjčky či kde hledat zajímavé ekologické projekty, do kterých můžete investovat (a tím zhodnotit) své peníze.

Pokud se bojíte, že jako začátečníci se v oblasti investování nebudete vůbec orientovat, obávat se nemusíte. 

E-book jsem napsala právě pro ty z vás, kteří jste v oboru nováčci, ale nechcete jen tak peníze nechat ležet na účtu, kde vám jejich hodnotu pomalu užírá inflace.

Právě pro ty z vás, které láká představa vaše peníze zhodnotit pomocí investic, ale chcete žít v souladu s vašimi ekologickými hodnotami, které jsou pro vás důležité, stejně jako pro mě. 

Celým procesem vás provedu krok po krokem, takže se nemusíte obávat, že by e-book byl pro vás příliš pokročilý. E-book obsahuje i spoustu screenshotů, takže zde najdete opravdu konkrétní návody na vše, co budete potřebovat.

Koupí tohoto e-booku souhlasíte s Obchodními podmínkami a Ochranou osobních údajů.

Proč bych vás toto téma měla učit právě já?

Jsem Pavla, autorka blogu Za lepší život, knížky Konec doby odpadové a průvodkyně podcastem EKOmaniaci. Oblast ekologie a udržitelnosti je to, kolem čeho se už pěkně dlouho točí můj svět. 

Nicméně oblast, která mě dlouhou dobu zajímala, byly finance. Sama jsem vystudovala ekonomku, a ačkoliv by se dalo očekávat, že tam oblast investování bude též jedno z velkých témat, v této oblasti jsem se tam nenaučila nic. Nakonec jsem se všechno o investování naučila sama, ať už chozením na přednášky, čtením vzdělávacích knížek a hlavně praktickým investováním. 

Protože jsem chtěla investovat v souladu s udržitelností, začala jsem se věnovat ekologickému investování, které je fascinující oblastí. Nyní se toto téma snažím propagovat i mezi veřejností. Články na toto téma jste si ode mně mohli přečíst v mnoha různých médiích, například v Heroine, Ekonews či Portu 

 

A protože jsem na českém trhu nenašla žádný manuál, který by se tématu ekologického investování komplexně od začátku věnoval, sama jsem ho vytvořila.

Je to první e-bookový průvodce pro začátečníky na českém trhu, který vám krok po kroku vysvětlí, jak funguje udržitelné ekologické  investování. Teď se „jak na to“ naučíte i vy. Jednoduše, přehledně a krok po kroku.

E-book není jenom další knížkou, kterou si stáhnete a u toho vaše činnosti končí. Naopak slouží jako nakopnutí pro vaši lepší finanční budoucnost, ke kterému se budete vracet a aktivně zdroje zmíněné v něm využívat.

Je to investice do vaši finanční budoucnosti za 590 Kč, která vás motivuje k novému životnímu stylu.

Koupí tohoto e-booku souhlasíte s Obchodními podmínkami a Ochranou osobních údajů.

Co vše v e-booku naleznete?

Myslíte si, že na investování potřebujete statisíce?

Investovat se dá i s malými částkami v řádech stovek či tisíců. Je jen na vás, kolik chcete a můžete investovat. I pokud nevyděláváte šestimístné částky měsíčně, můžete být investory a nechat své peníze neztrácet svoji hodnotu kvůli inflaci.

Bojíte se, že stále nebudete vědět, „jak na to“?

E-book obsahuje opravdu konkrétní vysvětlení, krok po kroku, jak začít investovat. Je plný screenshotů a detailních popisů postupu, jak se registrovat na investiční platformy, co vše v nich musíte vyplnit a na co si tam dát pozor. I pokud nejste technicky zdatní, nemusíte se bát, že byste se v postupech nevyznali. Vezmu vás za ruku celý procesem.

Koupí tohoto e-booku souhlasíte s Obchodními podmínkami a Ochranou osobních údajů.

Co říkají čtenářky e-booku?

O investování si můžete ledacos přečíst na internetu, ale o zeleném investování už toho moc nenajdete. V tomhle e-booku jsem našla všechno potřebné k tomu, abych mohla konečně začít investovat a zároveň přitom brát ohledy na naši planetu. Líbilo se mi, jak je to jednoduše vysvětlené a provazané s osobní zkušeností autorky.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Už dlouho zvažujete začít s investováním, ale pořád si nejste jistí, jak na to? Chcete zhodnotit své peníze, ale ne prostřednictvím firem drancujících planetu? Pak je tenhle e-book přesně to, co potřebujete. Detailní a přesto srozumitelný průvodce udržitelným investováním, který vás nejen motivuje, ale také inspiruje.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Proč proboha lidi víc neinvestují?", napadlo po mě přečtení této knížky. Velmi srozumitelně ukazuješ, proč nenechat peníze hnít na běžných a spořicích účtech, a vysvětluješ tematiku investic tak, aby byla přístupná všem. Konkrétní příklady i způsoby uvažování přesto nechávají čtenáři prostor, aby se pustil do investování jen podle svého vědomí a svědomí.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Investování mě vždy zajímalo, ale nikdy jsem nevěděla, jak na to a jaké jsou moje možnosti. E-book je srozumitelný a hlavně jednoduchý na pochopení. Ukáže Vám všechny možnosti od nejjednoduššího investování až po ty o něco “těžší” varianty. Také se můžete těšit na praktické návody a příběhy ze života.
Veronika Kudláčková
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
E-book "Udržitelné investování pro začátečníky" mě posunul z bodu ‘Investovat? To asi ne.’ do ‘Wau, to musím určitě zkusit!’. Doporučuji jej všem, kteří si rádi rozšiřují obzory a učí se nové věci a také těm, kteří už investují, ale chtěli by dodat eko-aspekt. Bravo, za srozumitelné podání tak komplexního tématu, Pavlo!

E-book je pro vás, pokud:

E-book není pro vás, pokud:

Přidáte se mezi ekologické investory už dnes?

Kvůli inflaci neustále každým dnem přicházíte o hodnotu svých peněz na svých bankovních účtech. Pokud s tím chcete něco udělat, investování je ta pravá volba. Zároveň lze investovat i tak, že nemusíte slevit ze svých ekologických požadavků ani v této oblasti. Nechte mě být vaším průvodcem a pojďme se do práce s financemi pustit společně!

Nechcete kupovat zajíce v pytli?

Pak se podívejte na úryvek z e-booku! Z obsahu si uděláte dobrý přehled o tom, co vše v e-booku najdete a zároveň i uvidíte, že vás e-book provede tématem investování pěkně od začátku až ke konkrétním oblastem, jak přesně na to.