O autorce

 

Pavla Wernerová je nadšená cestovatelka, milovnice jídla a sportu, která nesnáší stereotyp a potřebuje mít vždy něco na práci.

Taktéž je to finanční poradkyně se specializací na ekologické investování (i s certifikací od České národní banky).

Zároveň už přes třináct let vegetariánka, která se stará o svůj dopad na přírodu. Její snahou je dělat svět lepším místem.

 

Někdy na konci roku 2015 jsem se náhodou dostala k několika článkům o Zero Waste hnutí od Bey Johnson. Její idea spočívající v minimalizaci odpadu z domácnosti mě nadchla natolik, že jsem se snažila zjistit více.

Od té doby jsem se od snahy jenom redukovat svůj odpad posunula mnohem dále. Nejenom že přemýšlím, kde nakupuji, jakou kosmetiku používám či jak mohu snížit svoji uhlíkovou stopu, ale též zvažuji, do čeho investuji své peníze. Takto jsem se dostala i k tématu ekologického investování, které mi dává obrovský smysl.

Tímto projektem bych ráda inspirovala čtenáře, aby si též postupně osvojili udržitelný a ekologický způsob života. Najdete zde tipy nejenom na to, jak redukovat svůj odpad, ale i na to, jak vést zdravější a plnohodnotnější život zaměřený raději na zážitky než na materiální věci.

Dozvíte se tu i spoustu tipů, jak zhodnocovat své peníze v souladu s tím, v co věříte.

 

Myslíte si, že sami nic nezmůžete a že vaše jednotlivá snaha nemá cenu? Pamatujte si, že všechno začíná u jednotlivce a i malé krůčky na začátku se počítají.

"Nejde o dokonalost, jde o lepší volbu."
https://zalepsizivot.cz/wp-content/uploads/2016/12/DSC_0430-500x700.jpg

Kontakt

Pavla Wernerová

IČ: 05294223

Email: pavlawernerova@seznam.cz

V případě zájmu o spolupráci se prosím podívejte na možnosti zde. Na stejné stránce najdete i více o mých přednáškách a workshopech.