Vítejte na webu Za lepší život, webu pro jedince, kteří se zajímají nejen o udržitelnost a péči o naše životní prostředí, ale prostřednictvím toho i o péči o sebe. Web Za lepší život slouží jako inspirační a vzdělávací zdroj pro ty, kteří by si myšlenku udržitelnosti chtěli začlenit do svého každodenního života.

Články na webu jsou psány na základě vlastních zkušeností a podložené relevantními a důvěryhodnými zdroji.

Cílem Za lepší život je vytvořit komunitu podobně smýšlejících lidí, kteří touží být tou změnou ve světě, kterou sami chtějí vidět, a zároveň chtějí za pomoci konzumace kvalitnějších potravin a používání prostředků bez chemie udělat zdravější i svůj vlastní život. Zároveň se zajímají i o to, kam investují své peníze a zdali tím podporují to, v co věří. 

https://zalepsizivot.cz/wp-content/uploads/2020/06/IMG_4735-3-1-270x378.jpg

 

Chcete se mnou spolupracovat?

Zajímavá vás udržitelnost v domácnosti, zdravé stravování, zodpovědná móda a produkty, které jsou opravdu ekologické? Láká vás ekologické investování? Potom mi určitě napište!

 

V čem vám můžu pomoci?

  • Láká vás ekologické investování, ale vůbec netušíte, kde začít? Ocenili byste pomoc od profesionála, který má s touto oblastí nejen zkušenosti, ale i certifikaci? Rádi byste dostali sestavený finanční plán přesně na míru, kde byste použili ekologické investování jako nástroj pro dosažení svých cílů? Přesně s tímto vám mohu pomoci. Jsem certifikovaná finanční poradkyně a pro dosažení cílů svých klientů používám právě jako nástroj ekologické investování. Více o této službě se dočtete zde.
  • Máte produkt, který chcete dostat mezi lidi? Pošlete mi ho! Ráda ho vyzkouším a svým čtenářům napíšu recenzi, kterou poté publikuji na webu a svých sociálních sítích (Facebook a Instagram).
  • Vytvářím obsah pro publikum zajímající se o udržitelnost a ekologii. Máte zájem o článek ode mě na určité ekologické téma na svém webu? Dejte mi vědět svoji představu. Jeden z mých článků můžete vidět například na webu Travel Bible: "Průvodce zodpovědného cestovatele 2.0." Více článků, které jsem napsala pro ostatní média, naleznete zde
  • Workshopy pro firmy i veřejnost. V současnosti nabízím dva druhy kurzů. Ve svém nejoblíbenějším kurzu "Zero Waste domácnost: mýtus, nebo realita?" vám během 2,5 hodiny vysvětlím, jak praktikuji domácnost bez odpadu u sebe doma, kde nakupuji potraviny či kosmetiku. Povíme si, proč je důležité lokální nakupování potravin, které značky (kosmetiky i oblečení) za to stojí a též naťukneme témata jako je greenwashing a minimalismus. Recenze na můj workshop o bezodpadové domácnosti můžete vidět i na nabídce kurzu na Naučmese. Na mých přednáškách už bylo více než dvě stě lidí. Druhou svoji přednášku zaměřuji na téma ekologického investování pro začátečníky. Zde si povíme, proč má vůbec smysl investovat, jaké jsou možnosti ekologického investování a jak si investice naplánovat tak, aby fungovaly pro vás. Recenze na tuto přednášku si můžete přečíst na stránce tohoto kurzu. Přednášky jsem vedla například ve firmě telefonického operátora O2 nebo v Hnutí Brontosaurus. Zajímalo by vás trochu něco jiného? Kromě zmíněných přednášek vedu i workshopy o fermentaci a výrobě přírodní drogerie. Máte představu o workshopu na ekologické téma, které nezmiňuji? Napište mi a můžeme probrat další možnosti.
  • Podcast. Rádi byste byli i v nejrychleji rostoucím médiu současné doby, a to v podcastu? Již nějakou dobu natáčím podcast EKOmaniaci, kam si zvu zajímavé hosty z oblasti udržitelnosti a ekologie. Rádi byste byli mým hostem či máte zájem o zmínku v podcastu? Ozvěte se mi.
https://zalepsizivot.cz/wp-content/uploads/2020/06/EOSR0732-1-600x400.jpg

S kým nechci spolupracovat

Prosím, aby mě nekontaktovaly firmy, které jsou na bázi MLM, znečišťují životní prostředí nebo se podílejí na utrpení zvířat.

Kdo mě čte?

Jedinci ve věku 20 – 40 převážně z větších měst České republiky, kteří se zajímají o udržitelnost ve svých životech. Web úspěšně běží již několik let a každý článek si přečte několik stovek čtenářů.

Mám zájem spolupracovat!

Super! V tom případě mi dejte vědět vaše představy na pavlawernerova@seznam.cz a probereme detaily. Budu se těšit!

Zmínky v médiích

Více o mém mediálním obraze si můžete přečíst zde.

Kontakt

Pavla Wernerová

Email: pavlawernerova@seznam.cz

https://zalepsizivot.cz/wp-content/uploads/2020/08/EOSR1270-2-600x400.jpg