Vítejte na webu Za lepší život, webu pro jedince, kteří se zajímají nejen o udržitelnost a péči o naše životní prostředí, ale prostřednictvím toho i o péči o sebe. Web Za lepší život slouží jako inspirační a vzdělávací zdroj pro ty, kteří by si myšlenku udržitelnosti chtěli začlenit do svého každodenního života.

Články na webu jsou psány na základě vlastních zkušeností a podložené relevantními a důvěryhodnými zdroji.

Cílem Za lepší život je vytvořit komunitu podobně smýšlejících lidí, kteří touží být tou změnou ve světě, kterou sami chtějí vidět, a zároveň chtějí za pomoci konzumace kvalitnějších potravin a používání prostředků bez chemie udělat zdravější i svůj vlastní život.

https://zalepsizivot.cz/wp-content/uploads/2020/06/IMG_4735-3-1-270x378.jpg

Chcete se mnou spolupracovat?

Zajímavá vás udržitelnost v domácnosti, zdravé stravování, zodpovědná móda a produkty, které jsou opravdu ekologické? Potom mi určitě napište!

V čem vám můžu pomoci?

  • Máte produkt, který chcete dostat mezi lidi? Pošlete mi ho! Ráda ho vyzkouším a svým čtenářům napíšu recenzi, kterou poté publikuji na webu a svých sociálních sítích (Facebook a Instagram).
  • Vytvářím obsah pro publikum zajímající se o udržitelnost a ekologii. Máte zájem o článek ode mě na určité ekologické téma na svém webu? Dejte mi vědět svoji představu. Jeden z mých článků můžete vidět například na webu Travel Bible: "Průvodce zodpovědného cestovatele 2.0."
  • Workshopy pro firmy i veřejnost. Během 2,5 hodiny vám ve svém nejoblíbenějším kurzu "Zero Waste domácnost: mýtus, nebo realita?" vysvětlím, jak praktikuji domácnost bez odpadu u sebe doma, kde nakupuji potraviny či kosmetiku. Povíme si, proč je důležité lokální nakupování potravin, které značky (kosmetiky i oblečení) za to stojí a též naťukneme témata jako je greenwashing a minimalismus. Recenze na můj workshop o bezodpadové domácnosti můžete vidět i na nabídce kurzu na Naučmese. Na mých přednáškách už bylo více než sto lidí. Přednášky jsem vedla například ve firmě telefonického operátora O2 nebo v Hnutí Brontosaurus. Zajímalo by vás trochu něco jiného? Kromě již zmíněné přednášky vedu i workshopy o fermentaci a výrobě přírodní drogerie. Máte představu o workshopu na ekologické téma, které nezmiňuji? Napište mi a můžeme probrat další možnosti.
  • Podcast. Rádi byste byli i v nejrychleji rostoucím médiu současné doby, a to v podcastu? Již nějakou dobu natáčím podcast EKOmaniaci, kam si zvu zajímavé hosty z oblasti udržitelnosti a ekologie. Rádi byste byli mým hostem či máte zájem o zmínku v podcastu? Ozvěte se mi.
https://zalepsizivot.cz/wp-content/uploads/2020/06/EOSR0732-1-600x400.jpg

S kým nechci spolupracovat

Prosím, aby mě nekontaktovaly firmy, které jsou na bázi MLM, znečišťují životní prostředí nebo se podílejí na utrpení zvířat.

 

Kdo mě čte?

Jedinci ve věku 20 – 40 převážně z větších měst České republiky, kteří se zajímají o udržitelnost ve svých životech. Web úspěšně běží již několik let a každý článek si přečte několik stovek čtenářů.

 

Mám zájem spolupracovat!

Super! V tom případě mi dejte vědět vaše představy na pavlawernerova@seznam.cz a probereme detaily. Budu se těšit!

 

Zmínky v médiích

 

Kontakt

Pavla Wernerová

Email: pavlawernerova@seznam.cz

https://zalepsizivot.cz/wp-content/uploads/2016/12/26805159_10213376825033809_8157470348868472859_n-600x400.jpg
Close