Potřebujete pomocnou ruku v oblasti ekologického investování?

 

  • Tápete v oblasti ekologického investování a nevíte, kde a s čím začít?
  • Nejste si jistí, jak si sestavit finanční plán tak, abyste pomocí něho došli ke svým finančním cílům?
  • Máte za cíl si za pár let koupit dům či chatičku v přírodě anebo si chcete zajistit klidný důchod, kdy se budete moci věnovat věcem, které vám dávají smysl a být třeba filantropem?
  • Rádi byste svými penězi podpořili firmy, které dělají dobro, ale zároveň chcete zhodnotit své peníze?

Pokud jste si na alespoň jednu z otázek odpověděli "ano", jste tu správně.

Pomůžu vám dosáhnout vašich finančních cílů, a to bezpečně, s mojí podporou a ještě eticky. Pouze za pomoci investování do firem, které neničí planetu.

Finanční poradenství

Možnosti spolupráce

Vybrat si můžete ze dvou možností spolupráce, a to buď vytvoření kompletního finančního plánu anebo individuální konzultace.

Schůzky probíhají v online formě. 

 

A) Vytvoření finančního plánu

Investování je fajn, nicméně je potřeba vědět, proč to vlastně dělám. Co tedy vše v rámci služby sestavení kompletního finančního plánu můžete očekávat?

 

1) Úvodní schůzka

Spolupráce začne přibližně hodinovou schůzkou, kde se zaměříme jak na vaši současnou situaci, tak na vaše cíle do budoucna.

Díky této schůzce zjistím, jak na tom jste a po čem toužíte, díky čemuž budu moci sestavit finanční plán pro vás přesně na míru.

Je jedno, jestli toužíte po domečku se zahradou, chatě ve Skandinávii či klidném důchodu stráveném nad filantropií. Vše můžeme přesně naplánovat ve finančním plánu. 

 

2. Sestavení finančního plánu

Během jednoho až dvou týdnů sestavím finanční plán na základě informací, které jsme si řekli na úvodní schůzce. Ten bude obsahovat akční kroky přesně podle vaší situace, které vám pomohou v budoucnu dosáhnout vašich cílů.

Díky investičními plánu budete přesně vědět kolik peněz kdy potřebujete a jak toho dosáhnete.

Ekologické investování používám jako nástroj, jak dosáhnout svých cílů. 

3. Diskuze finančního plánu

Finanční plán společně probereme na druhé schůzce, kde vám ho kompletně vysvětlím a budete tak mít možnost se doptat na cokoliv, co vás zajímá.

S mojí pomocí dostanete do rukou skvělý komplexní manuál, který vám pomůže pracovat na své finanční budoucnosti a zajištění.

Dozvíte se tu, jak se správně pojistit, kolik a do čeho investovat či jak začít pracovat na koupi svého vysněného domu. A to vše za pomocí investování do nástrojů a firem, které neubližují planetě, spíše naopak.

Zkontrolujeme zároveň i všechny vaše současné závazky a jestli s nimi nelze něco dělat. Ať už třeba snížit úrok na hypotéce anebo změnit pojištění na nějaké levnější a kvalitní.

V této fázi budete mít přesně vyjasněné své cíle a budete vědět, jak jich krok po kroku dosáhnout.

 

Pro koho je tato služba vhodná?

Vytvoření kompletního finančního plánu je skvělou volbou pro jedince, kteří jsou na své investiční cestě teprve na začátku a rádi by získali kompletní návod, jak si své finance dát dohromady. 

 

Kolik tato spolupráce stojí?

Celý tento balíček s finančním plánem pro jednotlivce s dvěma schůzkami k němu stojí 3900 Kč.
Finanční plán, který bude sestavený pro páry, stojí 4100 Kč.  

 

https://zalepsizivot.cz/wp-content/uploads/2020/12/money-2696219_1920-600x400.jpg

B) Individuální konzultace

Individuální konzultace je pro vás, pokud se již v oblasti financí a investování mírně vyznáte, ale potřebujete poradit s jednou či více konkrétními specifickými oblastmi, které vám nejsou úplně jasné.

 

Kolik tato spolupráce stojí?

Cena hodinové konzultace je 1700 Kč. 

 

Jak začít spolupráci?

Ozvěte se mi prosím na e-mail nebo na kteroukoliv z mých sociálních sítí a domluvíme se na detailech. Případně vám zodpovím na otázky, které ještě můžete mít.

Schůzky probíhají online. 

E-mail: pavlawernerova@seznam.cz

 

Proč si vybrat právě mě jako svého poradce?

O financích a investicích jen nemluvím, ale opravdu je žiji ve svém každodenním životě.

Jsem dlouhodobá investorka se zaměřením na ekologické investování a nebudu vám radit nic, co bych sama už neměla odzkoušené.

Zároveň mojí klíčovou hodnotou je etika a ekologie: odmítám investovat do oblastí a firem, které ničí životní prostředí. Proto i svým zákazníkům sestavuji portfolia na základě této hodnoty.

Investování do firem, které ničí životní prostředí, u mě nečekejte. Zisk musí být vytvořen eticky. 

Finančnímu poradenství pod hlavičkou firmy Explicit Invest a sama vlastním nejenom všechny potřebné certifikace od České národní banky (investice, pojištění, doplňkové penzijní spoření a úvěry), ale též prestižní evropský certifikát PFP (Poradce finančního plánování). 

Díky tomu jsem schopná vám poradit nejenom s tím, jak konkrétně nad financemi přemýšlet, ale i zkontrolovat vaše finanční produkty či doporučit ty nejvhodnější.

Na téma (ekologického) investování píši i pro média. Mé články jste mohli vidět například v časopisech Heroine, Portu, Pravý domácí časopis či Ekonews. Na toto téma jsem mluvila i v podcastech Nastav dUŠI nebo Rozbité prasátko.

 

A jak dál?

Pokud byste měli zájem i po vypracování finančního plánu o další podporu, uzavření investičních produktů či mentoring, domluvíme se vždy individuálně. Vypracování finančního plánu ode mně vás nezavazuje k žádnému uzavírání produktů.

Vždy dostanete na výběr z více variant, které si případně můžete spravovat i sami. Další kroky tedy budou poté čistě na vás.

Mým cílem je, abyste dosáhli cílů, které si stanovíte. Budu tu pro vás, kdykoliv to budete potřebovat.

 

Legislativně povinné informace

Finanční služby zde propagované a nabízené poskytuji jako živnostník pod IČO: 05294223, sídlo: Rudská 600, Nové Strašecí, 27101, a to v roli vázaného zástupce pro investičního/ samostatného zprostředkovatele SAB servis s.r.o., IČ: 24704008, se sídlem Jungmannova 748/30, 110 00 Praha 1, v následujících finančních oblastech: investice podle zákona č. 256/2004 Sb., spotřebitelské úvěry dle zákona č. 257/2016 Sb., pojištění dle zákona č. 170/2018 Sb., doplňkové penzijní spoření dle zákona č. 427/2011 Sb.
Mé oprávnění je možné ověřit v Seznamu regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu České národní banky na http://www.cnb.cz/cnb/jerrs, kde také najdete aktuální informace a podrobnosti o mé registraci a rozsahu mého oprávnění.

Detailní právní informace k nabízeným službám a produktům (včetně reklamačního řádu, možnosti podání stížnosti, řešení sporů, orgánu dohledu, udržitelnosti atd.) najdete na https://sabservis.cz/informace.