Chcete podpořit moji tvorbu?

Psaní o bezodpadové domácnosti a rozšiřování myšlenky ekologického života vidím jako svoje poselství, nicméně pro kvalitní tvorbu je potřeba spoustu času, který ne vždycky mám. Proto jakákoliv finanční podpora na fungování tohoto webu mi pomůže psát ještě kvalitnější články pro vás, abychom téma udržitelnosti mohli dostat mezi co nejvíce lidí.

Máte rádi moji tvorbu a rádi byste ji podpořili? V tom případě to můžete udělat několika způsoby.

První z nich je jednoduchý a nebude vás stát ani korunu navíc. V případě, že rádi online nakupujete ekologické a udržitelné výrobky, nákupem přes odkazy u níže uvedených eshopů mě podpoříte. Váš nákup vás nebude stát nic navíc a já část z ceny vašeho nákup dostanu jako provizi za doporučení. Pokud v některém z uvedených obchodů nakupujete pravidelně, budu moc vděčná, když vždy před nákupem zde kliknete na můj odkaz.

Předem za veškerou podporu děkuji. 🙂 Zároveň zde uvádím jen eshopy, které jsou v souladu s mojí myšlenkou ekologie a udržitelnost. 

https://zalepsizivot.cz/wp-content/uploads/2020/06/P1030130-300x395.jpg

Obchody, jejichž nákupy mě můžete podpořit:

 • Econea (přírodní a udržitelné pomůcky do domácnosti)
 • Biooo (kvalitní přírodní biokosmetika a ekodrogerie)
 • Alpík (eko a bio přírodní kosmetika a potřeby do domácnosti)
 • Brain Market (kvalitní doplňky stravy, přírodní kosmetika, bylinky a potraviny pro zdravější tělo)
 • Kurzy pro radost (online kurzy od fotografií, přes šití až po hraní na nástroje)
 • Grizly (kvalitní potraviny a přírodní kosmetika)

Další způsoby, jak mě můžete podpořit:

 • Máte rádi moje podcasty? V tom případě se staňte mými podporovateli na Patreonu! Podpořit sdílení ekologických myšlenek skrz můj podcast můžete už od tří dolarů za měsíc. Budu vám za to moc vděčná!
 • Máte rádi moje články či podcasty? Líbí se Vám moje tvorba na Instagramu? Prosím, sdílejte a doporučte moji tvorbu dál mezi své blízké a známé. Budu ráda, když se myšlenka bezodpadového života dostane mezi lidi dál.
 • Zajímá vás bezodpadová domácnost více do hloubky? Podpořte mě koupí mojí knížky Konec doby odpadové, která vás provede všemi důležitými aspekty bezodpadového života. Zároveň její koupí kromě mě podpoříte i kočičí útulek Brněnský Max, na který jde 5 % z prodeje. Knížka je dostupná nejen v tištěné, ale i elektronické verzi.
 • Chcete začít ekologicky investovat, ale nevíte, jak na to? Tímto tématem vás provede můj e-book o ekologickém investování! Koupí přispějete i na moji další tvorbu, kterou dělám zdarma.
 • Máte zájem o spolupráci? Ať už se jedná o přednášku o bezodpadové domácnosti u vás ve firmě či obchodě či jen máte zájem o propagaci vašeho nového ekologického produktu, ráda to s Vámi proberu. Více o možnostech spolupráce najdete zde. Případně mi můžete rovnou napsat na email pavlawernerova@seznam.cz.
Předem děkuji za veškerou podporu, která mi dopomůže dělat stále kvalitnější obsah pro vás v oblasti, ve které vidím obrovský smysl.
https://zalepsizivot.cz/wp-content/uploads/2020/08/EOSR1270-2-600x400.jpg