/
269 Views1
Často se mi stává, že přemýšlím, jak se zbavit určitého druhu odpadu v domácnosti, jak si vyrobit nějakou potravinu bez obalu či jak si vytvořit svoji oblíbenou kosmetiku. V té chvíli přijde čas na hledání inspirace na internetu. Kde ale hledat? Na internetu totiž najdete blogů spoustů, nicméně i tak ne všechny zero waste blogy jsou kvalitní. V tomto článku bych vám ráda nabídla přehled mých oblíbených zahraničních zero waste blogů, webů, obchodů či Youtube kanálů, které se zabývají tématem Zero Waste a kde se můžete bohatě inspirovat. 🙂

Zero Waste Home

FB, Youtube kanál

Blog zakladatelky celého Zero Waste hnutí Bey Johnson ala Bible Zero Waste. 🙂

 

Trash is for Tossers

FB, Youtube kanál

Pravděpodobně jedna z nejslavnějších zahraničních Zero Waste blogerek Lauren Singer. Naleznete zde převážně tipy na snižování odpadu doprovázené Youtube videi.

 

Going Zero Waste

FB,

Blog, jehož autorka nejen přidává tipy na snižování odpadu, ale i tipy na zdravé stravování, domácí kosmetiku či postřehy ze života.

 

Paris to Go

Blog americké autorky z Ohia, která se přestěhovala do Paříže. Její minimalistický byt vás nadchne, stejně tak její inspirativní příspěvky na různá témata z oblasti Zero Waste.

 

The Rogue Ginger

FB

Inspirace na všechny témata z oblastí Zero Waste. Autorka je milá, inspirativní a hlavně působí tak, že to není jen ikona z webu, ale někdo, kdo rozumí tomu, co zrovna potřebujete. 🙂

 

Litterless

Jednoduchý a přehledný blog, kde načerpáte veškerou inspiraci, kterou potřebujete. 🙂

 

The Girl Gone Green

Inspirativní Youtube kanál zaměřený na Zero Waste a minimalismus. Autorka je nejen neuvěřitelně pozitivní osoba, ale zároveň inspirativní v tom, jak ukazuje, že lze z odpadu tvořit umění. 

 

Sustainably Vegan

Pro ty z vás, co praktikujete nejen Zero Waste a minimalismus, ale jste i vegetariáni či vegani, bude tento Youtube kanál jako pravý. 🙂 Autorka nejen sdílí své postřehy ze svého bezodpadového života, ale i například sdílí své video jídelníčky s veganskou stravou.

Jaké jsou vaše oblíbené weby či Youtube kanály? Kde berete inspiraci vy? 🙂

Jeden komentář v tomto tématu:


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.